Startovky VC

Velká cena města Pardubic

        změna
 SEKTOR A1  KUŽELKA - ŽENY  F32  startovní listina 30.4
   DISK - ŽENY  F55 - F56 + F34  startovní listina 30.4
   DISK - ŽENY  F32 - F33  startovní listina 30.4
   DISK - MUŽI  F52 - F53  startovní listina 30.4
 SEKTOR A2  KOULE - ŽENY  F55 - F56  startovní listina 30.4
   OŠTĚP - ŽENY  F54 - F56 + F33 - F34  startovní listina 30.4
   KOULE - ŽENY  F32 - F34  startovní listina 30.4
   KOULE - MUŽI  F32 - F33  startovní listina 30.4
 SEKTOR B1  DISK - MUŽI  Chodící  startovní listina 27.4
   DISK - ŽENY  Chodící  startovní listina 30.4
 SEKTOR B2  KOULE - ŽENY  Chodící  startovní listina 30.4
   KOULE - MUŽI  Chodící  startovní listina  
 SEKTOR B3  OŠTĚP - MUŽI  Chodící  startovní listina 27.4
   OŠTĚP - ŽENY  Chodící  startovní listina  
 SEKTOR C  KUŽELKA - MUŽI  F32  startovní listina  
   KUŽELKA - MUŽI  F51  startovní listina  
   DISK - MUŽI  F32 + F51  startovní listina 26.4
 SEKTOR D  OŠTĚP - MUŽI  F33 + F53 - F54  startovní listina  
   OŠTĚP - MUŽI  F34  startovní listina  
   OŠTĚP - MUŽI  F55 - F57  startovní listina 30.4
 SEKTOR E  KOULE - MUŽI  F57  startovní listina 30.4
   KOULE - MUŽI  F52 - F54  startovní listina 29.4
   KOULE - MUŽI  F55 - F56  startovní listina 30.4
   KOULE - MUŽI  F34  startovní listina  
 SEKTOR F  DISK - MUŽI  F54 - F56  startovní listina 30.4
   DISK - MUŽI  F57  startovní listina 30.4
   DISK - MUŽI  F33 - F34  startovní listina  
 SEKTOR T  100m - ŽENY  Chodící  startovní listina  
   100m - ŽENY  Vozík  startovní listina  
   100m - MUŽI  Chodící  startovní listina 26.4
   200m - MUŽI  Chodící  startovní listina 26.4
   200m - ŽENY  Chodící  startovní listina 26.4
   800m - MUŽI  Chodící  startovní listina 29.4

BBC2020 - I kolo

I. KOLO
                         
č. Jméno skupina klub disk oštěp koule kuželka nejlepší výsledek
        výkon body výkon body výkon body výkon body
                         
MUŽI
                         
1 Zach Martin F 51 Atletika BB   - - - - - - 28,47  931 931
2 Enge Michal F 51 Atletika BB - - - - - - 28,32 925 925
3 Vaněk Jan F 51 Atletika BB - - - - - - 26,95 871 871
4 Petrouš Jaroslav F 57 Atletika BB 41,50 853 - - - - - - 853
5 Vágner Jiří F 51 Atletika BB - - - - - - 20,80 527 527
6 Šlesingr Jan F 53 Atletika BB 13,34 266 - - 5,34 327 - - 327
7 Tereska Michal F 32 Atletika BB - - - - - - 10,25 178 178
8 Šácha Radim F 57 Atletika BB 16,80 58 15,85 63 - - - - 63
                         
ŽENY
                         
1 Vargová Tereza F 33 Atletika BB 8,40 393 - - - - - - 393
2 Hamříková Lucie F 34 Atletika BB 7,58 39 5,66 7 3,64 65 - - 65
3 Písaříková Vendula F 32 Atletika BB - - - - - - - - 0
4 Foltová Veronika F 35 Atletika BB - - - - - - - - 0
                         
DOPROVODY
                         
1 Hrdinová Eva   Atletika BB 18,66 396 15,69 487 6,61 372 - - 487
2 Hrdina Jan   Atletika BB 23,5 226 19,66 157 7,62 215 - - 226
3 Friš Petr   Atletika BB 16,95 61 - - 6,59 104 - - 104

BBC2020 - II kolo

BEZ BARIÉR training CUP

II. KOLO
                         
č. Jméno skupina klub disk oštěp koule kuželka nejlepší výsledek
        výkon body výkon body výkon body výkon body
                         
MUŽI
                         
1 Enge Michal F 51 Atletika BB - - - - - - 28,45 930 930
2 Zach Martin F 51 Atletika BB - - - - - - 28,20 921 921
3 Vaněk Jan F 51 Atletika BB - - - - - - 26,70 860 860
4 Petrouš Jaroslav F 57 Atletika BB 38,60 772 - - - - - - 772
5 Vágner Jiří F 51 Atletika BB - - - - - - 20,75 523 523
6 Šácha Radim F 57 Atletika BB 17,95 78 16,15 69 - - - - 78
7 Šlesingr Jan F 53 Atletika BB     - -     - - 0
8 Tereska Michal F 32 Atletika BB - - - - - -     0
                         
ŽENY
                         
1 Vargová Tereza F 33 Atletika BB 7,55 285 - - - - - - 285
2 Hamříková Lucie F 34 Atletika BB 7,10 29 6,10 11 3,70 71 - - 71
3 Siváková Martina F 32 Atletika BB - - - - - - 6,20 5 5
4 Písaříková Vendula  F 32 Atletika BB - - - - - - - - 0
5 Foltová Veronika F 35 Atletika BB   - - - - - - - - 0
                         
DOPROVODY
                         
1 Hrdinová Eva   Atletika BB             - - 0
2 Hrdina Jan   Atletika BB             - - 0
3 Friš Petr   Atletika BB             - - 0

NAŠI PARTNEŘI

  • NSA
  • KRAJ
  • MESTO
  • OBVOD5
  • Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ
  • Agrofert
  • ČD-IS
  • NADACE 2000
  • SLUZBY_PCE
  • CHT
  • KRÁLOVEJRADECKÝ KRAJ
  • NADACE
  • CALYPSO
  • GEOOBCHOD
  • JHV
  • ACT
  • BAUSET
  • MARHOLD
  • KVIS
  • 211
  • PRODIN
  • APRIS PRO
  • STAFI
  • MIROS
  • AGROSTAV
  • ERA
  • AUTO HYBEŠ
  • ČPS
  • David Dospěl
  • ČUS
  • JIPAST
  • FRENCL
  • PERNSTEJN
  • FINET
  • HAINZ
  • TOITOI
  • HORNAK
  • ALBA
  • MERCATO
  • KOSTKA
  • GOLDFEIN
  • KRALOWETZ
  • MARILAN
  • CHÁRA
  • HOMOLKA
  • MAUER
  • PERRE
  • BECO
  • SZS
  • GLENOWELL
  • ČATHS
  • TATRA
  • DERMACOL
  • DPMP
  • VaF
  • GALERA
  • KVĚTINY

Nabídka pro partnery

Cookies používáme na zlepšení kvality našeho webu. Pokračováním procházení webu souhlasíte s jejich používáním. Chcete-li zjistit vice informaci o cookies, ktere pouzivame, a jak je odstranit, viz. Více informací ZDE.

  Souhlasim s pouzivanim cookies.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk